Orgagen Organik Kuru Domates 250g

0,00
Marka : Orgagen Ambarı
Fiyat : 19,90 ₺(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* 0,00 ₺ 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Tavsiye Et

Orgagen Organik Kuru Domates 250g


Bileşen değerleri gıdanın yenilebilir 100 g’ı içindir.
BileşenBirimOrtalamaMinimumMaksimum
Enerjikcal210206219
EnerjikJ880862915
Sug26,3024,7027,05
Külg10,9910,2612,08
Proteing11,3110,2512,31
Azotg1,811,641,97
Yağ, toplamg0,530,370,73
Karbonhidratg29,2227,6430,73
Lif, toplam diyetg21,6519,6722,69